Trápíte se tímto problémem a nevíte si rady? V servisech Vám bylo řečeno, že motor musí jít na generální opravu a bude Vás to stát několik tisíc korun a budete několik dnů či týdnů bez vozidla? Budou se shánět ND na Váš motor. A nemáte záruku zda po opravě se tento problém nebude opakovat? Nejraději by jste chtěli mít vyřešen problém ihned a bez velkých investicí? Ano tak to jste zde správně.

Máme pro Vás řešení !

Nebudete muset čekat na ND motoru, nebudete muset investovat vysoké částky do opravy a navíc nebude se muset komplet demontovat motor z vozidla. Ptáte se jak je něco takového v dnešní době možné? Až neuvěřitelné. Investicí řádově několika stovek korun bez demontáže motoru budete mít dekarbonovaný motor a nejen to, navrátíme motoru jeho původní výkon, zamezíme vysoké spotřebě oleje, motor nebude kouřit a starty budou bez problému. 

A to vše za pouhých několika hodin.

Existuje osvědčený a v praxi ověřený způsob za pomocí unikátních BG produktů, které velmi efektivně odstraňují veškeré i ty nejhouževnatější úsady z celého olejového systému motoru. Dokonale uvolní již natvrdo zapečené pístní kroužky, které přestaly plnit svou funkci. Vše ovšem za předpokladu, že motor není nijak vážně mechanicky poškozen. Mechanické poškození nedokážeme opravit.

Kompletní PROFI dekarbonizace silně zapečených pístních kroužků a olejového systému motoru tak spočívá pouze ve 3. krocích bez jakékoliv demontáže motoru z vozidla.

1. krok spočívá v prvotním rozpuštění silných karbonových úsad za pomocí produktu BG 206, který aplikujeme na jednotlivé válce motoru a necháme 24 hod. působit

2. krok spočívá v dočištění případných zbytků karbonu za pomocí produktů BG109. Čas potřebný je 20 - 30 minut.

3. krok spočívá v proplachu celého olejového systému motoru přípravkem BG120 v čase také 20 - 30 minut.

Po těchto krocích máte uvolněné silně zapečené pístní kroužky, vyčištěn celý olejový systém motoru a navrácené hodnoty. Tedy zhruba za jednu hodinku máte opět čistý motor bez jakékoliv demontáže a máte ušetřené nemalé peníze za jiný servis. Pro orientaci Vás PROFI dekarbonizace v našem servisu vyjde na necelých 5 tisíc. K této částce samozřejmě je třeba připočíst cenu nového motorového oleje a olejového filtru.

Podrobnější návod obdržíte při zakoupení produktů pro dekarbonizaci.

Poznámka:

Aby se tomuto zakarbonování motoru zabránilo a aby jste i ušetřily nemalé finanční částky, doporučuje při každé výměně motorového oleje provést dekarbonizaci za použití BG dekarbonizačních KITů a pak průběžně používat BG produkty, které jsou speciálně vyvinuty a stále vyvíjeny pro jednotlivé typy motorů.

V případě potřeby o radu či pomoc, jsme Vám k dispozici na uvedených kontaktech. 

Neváhejte se na nás obrátit z jakýmkoliv dotazem.

Na přiložené fotodokumentaci je vidět jak dochází k poškození pístů díky silnému karbonu. O tom jak vzniká a co způsobuje jsme již psali v předešlých článcích (doporučuje si je přečíst).

Profi dekarbonizace:

V případě zájmu o dekarbonizaci či potřebu podání dalších informací nás prosím kontaktujte na telefonu: +420 774 416 867

nebo na e-mailu: office@amocar.cz