BG Products

Společnost BG Products, Inc vyrábí a distribuuje široký sortiment speciálních maziv, vazelin, chemických aditiv i čistících kapalin po celém světě. Výrobky BG jsou uváděny na trh prostřednictvím sítě nezávislých distributorů, nacházejících se ve více než 60 zemích světa. Každý distributor je zodpovědný za rozvoj vysoce specializovaného prodeje a také za školení prodejců, kteří jsou podporou svým obchodním partnerům a zákazníkům v profesionálním obchodě. Mezinárodní sídlo BG, stejně jako haly na výrobu maziv a produktů na bázi vody, se společně s výzkumnými a automobilovými zkušebními laboratořemi nachází na břehu řeky Arkansas v centru města Wichita, Kansas, USA. Hlavní výrobní centrum BG, továrna na výrobu přístrojů a zařízení i mezinárodní distribuční centrum s železničním spojením se nachází 30 mil na východ od Wichity, v El Dorado, Kansas. Evropské sklady společnosti jsou umístěny ve. městě Rotterdam v Holandsku.

Od založení společnosti BG Products, Inc v roce 1971 bylo jejím cílem poskytování dokonalých výrobků i služeb. Výzkumné a vývojové zdroje BG jsou plně zaměřeny na zajištění své silné pozice v oblasti inovací a kvality pro podporu profesionálního obchodu, automobilového, lehkého a těžkého průmyslu i loďstva. Společnost BG Products, Inc získala mnohá ocenění, uznání a schválení OEM výrobců za kvalitu výrobků a služeb, které vyrábí a distribuuje po celém světě. Během všech uplynulých let společnost BG Products, Inc, držela krok s mnoha změnami v konstrukci motorů a vyřešila problémy, které se objevily v reakci na různé kvality paliva a jízdní podmínky, stejně tak jako byla schopna podřídit se stále se rozšiřujícím a přísnějším předpisům v oblasti životního prostředí.

V roce 1999 založila firma BG Products, Inc, svou vlastní univerzitu, která slouží jako platforma pro vzdělávání BG technických pracovníků, obchodních zástupců a zákazníků a přispívá k pochopení problémů spojených s údržbou automobilů. Také se zde vyučuje, jak a kterou chemii či vybavení správně použít. Školící střediska jsou spojena s naším centrem Wichita a nabízí po celý rok celou řadu regionálních workshopů a seminářů. Snažíme se, aby naši zaměstnanci byli o krok vpřed před potřebami našich zákazníků.

BG Products
Objem
Balení
SAE
API
Set
86 Kč 3 215 Kč
TOPNejprodávanější

Profesionální výplach motoru se 100% účinností. Detergent/dispersant čistič.

Servis výplachu diferenciálů a převodovek.

Kondicionér motorového oleje razantně snižuje spotřebu oleje

Multispektrální aditivum motorových olejů pro vznětové (naftové) motory

Pro nejnovější GDi, FSi, TSi benzínové motory - multispektrální aditivum motorového oleje

Profi přípravek na dekarbonizaci EGR systému. Uvolnění tvrdě zapečených pístních kroužků.
Novinka

Profesionální přípravek k dekarbonizaci olejového prostoru motorů, které jsou zaneseny větším množstvím úsad, silně zapečených pístních kroužků.
PROFI

Profi přípravek na dekarbonizaci vstřikovacího systému. Uvolnění tvrdě zapečených pístních kroužků.

Profesionální výplach automatické převodovky

Multispektrální aditivum pro převodovky a diferenciály.

Aditivum pro automatické převodovky.

Pro několikanásobné zlepšení vlastností nových i starých kapalin.