BG servis motoru

Používáním jakéhokoliv (starého i nového) vozidla dochází k zanášení motoru karbonem (karbonovými úsadami), který vzniká vlivem působení vysokého tepla na palivo i mazivo. Přítomnost karbonu v motoru způsobí snížení jeho výkonu a naopak zvýšení spotřeby a emisí. Problém s karbonem v motoru lze účinně vyřešit dekarbonizací motoru.

Dekarbonizace motoru je chemicko-technický postup, při kterém dochází k odstranění karbonu z motoru za pomoci speciálních přípravků a přístrojů. BG přípravky na dekarbonizaci motoru jsou špičkou ve své třídě a jsou vyvíjeny ve spolupráci s výrobci automobilů Volkswagen, Honda, Mitsubishi, Renault, atd.

Velikou výhodou dekarbonizace (ve srovnání s jinými způsoby údržby motoru) je rychlost provedení celého procesu a především při ní není nutné motor rozebírat. Dekarbonizaci motoru svého auta můžete nechat provést v některém z odborných BG servisů, přičemž celá procedura trvá cca hodinu.

Po provedení dekarbonizace motoru doporučujeme používat BG přípravky každých cca 15 000 km, aby se zabránilo opětovnému usazování karbonových úsad.

Dekarbonizace motoru a pravidelné používání BG přípravků odstraní problémy s nepravidelným chodem motoru, sníží spotřebu a emise, zvýší výkon motoru a prodlouží životnost katalyzátorů a filtrů pevných částic.

BG servis motoru
Objem
227 Kč 777 Kč
TOPNejprodávanější

Profesionální výplach motoru se 100% účinností. Detergent/dispersant čistič.

Servis výplachu diferenciálů a převodovek.

Kondicionér motorového oleje razantně snižuje spotřebu oleje

Multispektrální aditivum motorových olejů pro vznětové (naftové) motory

Pro nejnovější GDi, FSi, TSi benzínové motory - multispektrální aditivum motorového oleje

Profi přípravek na dekarbonizaci EGR systému. Uvolnění tvrdě zapečených pístních kroužků.
Novinka

Profesionální přípravek k dekarbonizaci olejového prostoru motorů, které jsou zaneseny větším množstvím úsad, silně zapečených pístních kroužků.
PROFI

Profi přípravek na dekarbonizaci vstřikovacího systému. Uvolnění tvrdě zapečených pístních kroužků.

Profesionální výplach automatické převodovky