Aktuality

PLATINUM - S inovací na dekarbonizaci

PLATINUM - S inovací na dekarbonizaci

Mnozí majitelé automobilů s benzínovým motorem řeší nyní, možná více než kdy jindy, problém s úsadami karbonu uvnitř motoru. Americká značka BG Products má v této oblasti dlouholeté zkušenosti a nabízí velmi jednoduché řešení s inovovaným výrobkem BG 44K PLATINUM.

BG Products vstupuje do českého motorsportu

BG Products vstupuje do českého motorsportu

Americká značka BG Products se v roce 2019 objeví ve světě vrcholných automobilových soutěží v rallye. Společnost I.O.B., spol. s r.o., která amerického výrobce chemických kapalin pro automobilový průmysl zastupuje v České republice, podepsala smlouvu se špičkovým českým soutěžním týmem Racing 21 o technologickém partnerství.

Petro-Canada HYDREX Next Generation

Petro-Canada HYDREX Next Generation jsou vysoce výkonné hydraulické kapaliny, určené pro výkonné hydraulické systémy. Poskytují vynikající výkon a celkovou ochranu hydraulického systému. Několikanásobně prodlužují životnost a snižují prostoje.

PETRO-CANADA

PETRO-CANADA

Dnešním dnem jsme zařadili do našeho produktového portfolia TOP oleje zn. PETRO-CANADA. Ti z Vás kdo ještě o těchto kvalitních olejích neslyšel, tak doporučuji si dál pročíst článek....

Připravte auto na zimu

BG sada zimních produktů pro vznětové i zážehové motory. V mrazivých dnech můžete svému autu pomoci a zabránit znehybnění nebo poškození motoru. Skvěle ošetřený motor i palivový systém profesionální technologií za 369 Kč.