Reference

Technický týdeník 19/2018

Křišťálově čistý základový olej - 3x delší životnost maziv a 2x větší ochrana zařízení

Strojírenství dnes vyžaduje ve všech odvětvích mimo jiné vysokou životnost technologických zařízení. Kanadská společnost PETRO-CANADA k tomuto požadavku výrazně přispívá, neboť patří v současnosti na špičku dodavatelů vysoce kvalitních průmyslových olejů a maziv.

Technický týdeník 21/2018

HYDREX - cesta k celkovým úsporám.

Hydraulické systémy jsou dnes využívány hned v několika stěžejních odvětvích. Typickým příkladem je strojírenská výroba. Na většinu zařízení vybavených hydraulikou jsou dnes kladeny vysoké nároky z pohledu výkonu životnosti, opotřebení a celkových úspor provozu.

Auto Expert - králové maziv

PETRO-CANADA je významná společnost vyrábějící oleje a pohonné hmoty, která zaujímá vedoucí postavení v kanadském petrolejářském průmyslu.

BG zafungovalo perfektně

BG zafungovalo perfektně

Musím vám napsat, jak úžasně sada BG products na dekarbonizaci zafungovala. Jako rodinný vůz máme Hyundai ix55 se vznětovým 3,0 V6.

Motor teď vykazuje parametry jako od výrobce

Motor teď vykazuje parametry jako od výrobce

Dobrý den Vám všem přeji. Již dlouhodobě, a to víc jak dva roky, používám výrobky BG. Na výplach motoru 109E a do nového vyměněného oleje 110E. Pravidelně každých 12-15 tisíc Km BG 244. Při každém tankování přidávám aditivum DFC PLUS HP 232 v poměru 1 ml na 1L nafty.

Auto se celkově ztišilo

Auto se celkově ztišilo

Dobrý den, mám Mondeo MK4 motor 2.0TDCi najeto 250 000km. Musím konstatovat, že Váš přípravek do manuální převodovky opravdu funguje, protože teď řadím na 4. rych. stupeň bez problémů. Když jsem aplikoval BG 328 do převodovky, tak se celkově auto ztišilo.