Lesní technika

Objem
Balení
SAE
API
ACEA
ISO
Typ oleje
68 Kč 47 061 Kč

Olej pro vysokotlaké hydrostatické hydraulické mechanizmy zahradní a zemědělské techniky, vyžadující olej ISO VG 22 (např. hydraulické štípačky dřeva)

Biologicky snadno rozložitelný olej určený pro mazání řetězů lišt motorových pil, s výraznou ochranou proti opotřebení

Olej s velice dobrou ochranou proti opotřebení pro veškerá ztrátová mazání silně namáhaných řetězů, čepů, kloubů, přítlačných a vodících prvků atd.

Syntetický motorový olej pro vysokootáčkové čtyřdobé benzínové i naftové motory zahradní, zemědělské a komunální techniky, vyžadující použití oleje SAE 5W-40

Polosyntetický motorový olej pro vysokootáčkové vysoce tepelně zatěžované dvoudobé motory zejména řetězových pil, křovinořezů aj.

Pro vysokootáčkové čtyřdobé benzínové a naftové motory malé zahradní a zemědělské techniky, jež vyžadují použití jednostupňového motorového oleje

Olej pro vysokootáčkové čtyřdobé benzínové i naftové motory zahradní a zemědělské techniky, elektrocentrály apod.

Pro dvoudobé motory s nižšími až středními požadavky na užitné vlastnosti oleje (starší motocykly, automobily aj.)

Pro tepelně zatížené dvoudobé benzínové motory (motocyklů, automobilů, zemědělských a lesních strojů aj.)

Polosyntetický motorový olej se sníženou kouřivostí pro vysokootáčkové, vysoce tepelně zatížené dvoudobé motory (zejména řetězových pil, křovinořezů, vyžínačů, motocyklů, aj.)

Olej pro hydraulické systémy těžkých stavebních strojů (kolové a pásové bagry, nakladače, dozery, dampry, skrejpry apod.)

Olej k celoročnímu mazání přenosových jednotek moderních, vysoce výkonných traktorů, vyžadujících speciální oleje, případně dalších zemědělských, lesnických, stavebních event. jiných strojů