Statisíce kilometrů na tachometru neznamená, že Vaše auto patří do šrotu.

Často stačí zbavit se nechtěných karbonových úsad a auto bude zase jezdit jako nové.

Společnost BG Products, Inc., vyrábí a distribuuje široký sortiment speciálních maziv, vazelín, chemických aditiv i čistících kapalin po celém světě. Výrobky BG jsou uváděny na trh prostřednictvím sítě nezávislých distributorů, nacházejících se ve více než 60 zemích světa. Každý distributor je zodpovědný za rozvoj vysoce specializovaného prodeje a také za školení prodejců, kteří jsou podporou svým obchodním partnerům a zákazníkům v profesionálním obchodě. Mezinárodní sídlo BG, stejně jako haly na výrobu maziv a produktů na bázi vody, se společně s výzkumným a automobilovými zkušebními laboratořemi nachází na břehu řeky Arkansas v centru města Wichita, Kansas, USA. Hlavní výrobní centrum BG, továrna na výrobu přístrojů a zařízení i mezinárodní distribuční centrum s železničním spojením se nachází 30 mil na východ od Wichity, v El Dorado, Kansas. Evropské sklady společnosti jsou umístěny ve městě Rotterdam v Holandsku.

Od založení společnosti BG Products, Inc v roce 1971 bylo jejím cílem poskytování dokonalých výrobků i služeb. Výzkumné a vývojové zdroje BG jsou plně zaměřeny na zajištění své silné pozice v oblasti inovací a kvality pro podporu profesionálního obchodu; automobilového, lehkého a těžkého průmyslu i loďstva. Společnost BG Products, Inc. získala mnoha ocenění, uznání a schválení OEM výrobců za kvalitu výrobků a služeb, které vyrábí a distribuuje po celém světě. Během všech uplynulých letspolečnost BG Products, Inc. držela krok s mnoha změnami v konstrukci motorů a vyřešila problémy, které se objevily v reakci na různé kvality paliva a jízdní podmínky; stejně tak jako byla schopna podřídit se stále se rozšiřujícím a přísnějším předpisům v oblasti životního prostředí.

V roce 1999 založila firma BG Products, Inc. svou vlastní BG univerzitu, která slouží jako platforma pro vzdělávání BG technických pracovníků, obchodních zástupců a zákazníků a přispívá k pochopení problémů spojených s údržbou automobilů. Také se zde vyučuje, jak a kterou chemii či vybavení správně použít. Školící střediska jsou spojena s naším centrem Wichita a nabízí po celý rok celou řadu regionálních workshopů a seminářů. Snažíme se, aby naši zaměstnanci byli o krok vpřed před potřebami našich zákazníků.

Žádná položka
Hodnocení obchodu na Zboží.cz