Metal Conditioner

AEROTEC® Metal Conditioner je transparentní syntetická kapalina, která přidáním do provozních kapalin (olej, plastická maziva, benzín, nafta, petrolej, apod.) vytváří vysoce účinnou směs obsahující deriváty syntetických uhlovodíků. Tyto látky pak přímo reagují s uvolňujícími se oxidy a vzniká tzv. molekulární koberec – ochranný mikrofilm, který zahlazuje a ošetřuje povrchy kovů. Díky vazbě na postupně se uvolňující oxidy je zajištěna dlouhodobá stálost této ochranné vrstvy. Tato vrstva je pak vysoce stabilní, odolná proti vysokým teplotám a tlakům. Kovy chrání před korozí a působením vody a její účinky přetrvávají i po výměně provozních kapalin.

AEROTEC® Metal Conditioner je velmi dobře slučitelný s 95 % dnes používaných olejů a maziv. Jsou však látky, se kterými důrazně doporučujeme AEROTEC® Metal Conditioner nepoužívat, protože může dojít k poškození ošetřených mechanismů.

Nepoužívejte AEROTEC® Metal Conditioner v případě, že:

  1. provozní kapalina (olej, mazivo), kterou chcete použít, obsahuje pevné částice (měď, olovo, zinek apod.)
  2. použitá provozní kapalina obsahuje částice teflonu (PTFE)
  3. v ústrojí či mechanizmu, který chcete ošetřit, byly v minulosti použity kapaliny obsahující pevné částice (měď, olovo, zinek apod.) nebo částice teflonu (PTFE).

Řešení

Pro odbornou radu, jak ošetřit mechanismy, u nichž byly v minulosti použity kapaliny obsahující pevné částice, nás prosím kontaktujte

Balení
870 Kč 11 351 Kč
SklademTOP

Metal Conditioner