Firma AMOCAR s.r.o. je ryze českou rodinnou firmou, která vznikla přechodem z OSVč v roce 2019. V prvopočátku jsme se orientovali převážně na komplexní řešení problému s tvorbou karbonových usazenin - tzv. DEKARBONIZACI. Bohužel i nás postihla coronavirová pandemie a vládní opatření nás donutilo upravit naše hlavní zaměření.

Proto koncem roku 2021 dochází k výrazným organizačním změnám, redukcí původního sortimentu a přechodem na nový směr v oblasti KRMIV pro exotické ptáky. Zavádíme distribuci nového prodejního sortimentu ve vysoké kvalitě - tzv. KRMNÉ SMĚSI. 

V současnosti se specializujeme na prodej krmných směsí, krmných komodit (zrnin) pro exotické ptactvo, drobné hlodavce a holuby jak okrasné, tak i závodní. Náš sortiment postupně rozšiřujeme podle požadavků chovatelů.

Jednou z nedílných náplní naší firmy je i mobilní prodej na chovatelských burzách. Nabízíme zde možnost přímého objednání dovozu na Vámi určené místo. Zboží prodáváme maloobchodně i velkoobchodně.

Klademe důraz na vysokou kvalitu prodávaného zboží, jeho čistotu a čerstvost. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou a proto přitupujeme ke každému individuálně.