Firma AMOCAR s.r.o. je ryze českou rodinnou firmou orientující se převážně na komplexní řešení problému s tvorbou karbonových usazenin - tzv. DEKARBONIZACI a to již od roku 2019. Karbon je skutečným nepřítelem každého motoru jak vznětového tak i zážehového. Také silně ohrožuje filtry pevných částic DPF. Existuje však efektivní cesta k jeho jednoduchému bezdemontážnímu, časově nenáročnému a cenově přijatelnému odstranění ze všech automobilových součástí.

Spokojenost zákazníků je pro nás vždy na prvním místě.

Nejsme jen prodejci, ale máme zkušenosti v dané problematice a dokážeme Vám poradit a pomoct při řešení problému.

V současné době je poradenství a prodej orientován na BG produkty pro dekarbonizaci, oleje a maziva. Pro tento směr jsme dospěli díky předchozím dlouholetým zkušenostem v oblasti zajištění plné funkčnosti motorů, strojů či zařízení. Zákazníkům tak nabízíme tu nejvyšší možnou kvalitu dostupnou na našem trhu, za kterou ručíme.

Základním pilířem a směrem vývoje firmy je nabídnout zákazníkům komfortní a snadný nákup z pohodlí domova. V kombinaci se širokým výběrem zboží a rychlým dodáním se tak zákazníkům nabízí jedinečné řešení na trhu, díky kterému se k nám rádi vracejí. 

Abychom vyhověli stoupající poptávce a zvyšujícím se nárokům zákazníků, taktéž na základě Vašich podnětů, řešení našeho obchodu stále vylepšujeme, rozšiřujeme nabídku zboží a připravujeme další novinky v oblasti nabízeného zboží a služeb. Věříme, že tento přístup povede ke spokojenosti Vás, našich zákazníků, upevní se tak naše pozice na trhu a budeme moci nadále uspokojovat Vaše přání a požadavky v co nejvyšší kvalitě.

BG – Prokazatelná cesta k úspoře paliva.

BG – Prokazatelná cesta k úspoře paliva.

Technologie americké společnosti BG Products již dlouhodobě směřuje k dekarbonizaci motorů, což mimo jiné přináší i sníženou spotřebu paliva u zážehových i vznětových motorů. A jak jsme se přesvědčili, nejedná se pouze o osobní vozy.