Doprodej

BG208 44K Fuel System Cleaner - 325ml

Profesionální přípravek na dekarbonizaci spalovacího a vstřikovacího systému se 100% účinností.

Cena
555,89 Kč
459,41 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem Doručení dopravcem 14.04.2020
ks
Značka:
Hmotnost:
325 g
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

Profesionální a nejsilnější servis benzínových motorů.

Pro zvýšené nároky nejmodernějších vstřikovacích systémů zážehových motorů, které jsou vystavovány vysokému zatížení a zvýšené tvorbě karbonových úsad, byl ve spolupráci s výrobci motoru vyvinut revoluční přípravek, který velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, lambda sondy a katalyzátoru.

Zaručuje zvýšenou efektivitu využití paliva, snižuje spotřebu paliva, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému, lambda sondy a katalyzátoru. Preventivním použitím přípravku BG 44K® udržujete celý spalovací systém ve vynikajícím stavu, předcházíte opotřebení a drahým opravám. Absolutně bezpečné pro všechny typy zážehových motorů.

- bezkonkurenčně nejsilnější servis benzínového palivového systému 

- odstraňuje karbonové úsady ze vstřikovačů paliva a ventilů

- odstraňuje karbonové úsady ze spalovacího prostoru

- čistí lamda sody a katalyzátory

- snižuje spotřebu pohonných hmot

- výrazně snižuje emise

- navrací výkon motoru

Pouze jedno balení BG 44K® každých 10 000–15 000 km na jednu palivovou nádrž. Po celou dobu ujetí 15 000 km nemusíte používat žádné další přípravky.

Ventily – Produkty BG byly vždy světovou jedničkou v odstraňování karbonových úsad z ventilů. Úsady na ventilech a dosedacích plochách ventilů výrazně ovlivňují výkon, spotřebu motoru a zapříčiňují "klapání" motoru. Nové složení BG přípravků zvýšilo jejich účinnost o dalších 18 %. BG 208 (44K) navrací motoru plný výkon, snižuje spotřebu a speciální syntetická látka vytváří polituru na ventilech, která oddaluje novou tvorbu karbonových úsad.

Spalovací prostor – Úsady na pístních kroužcích a hlavě válce zapříčiňují nepravidelné zážehy, což snižuje efektivitu využití paliva a životnost motoru. BG 208 (44K) již během 500 km (jedna nádrž) odstraní tvrdé úsady z pístních kroužků a hlavy válce. Navrátí motoru plný výkon.

Vstřikovače – Úsady na vstřikovačích zabraňují správnému rozprašování paliva a to má za následek zvýšené emise, neklidný chod motoru, vyšší spotřebu paliva a ztrátu výkonu motoru. BG 208 (44K) rychle a účinně odstraní úsady ze vstřikovačů, zajistí správné mísení paliva se vzduchem a vrátí motoru výkon.

Katalyzátor – Postupně dochází k zanášení katalyzátoru, které vede k úplné neprůchodnosti, výsledkem je zvýšená tvorba škodlivých výfukových zplodin a snížení výkonu motoru. Testy prověřily výjimečnou schopnost BG 208 (44K) v odstraňování úsad navracení efektivity katalyzátoru.

Kyslíkový senzor (lambda sonda) – Zanesený senzor neměří údaje korektně a řídící jednotce nařizuje použít větší množství paliva, což vede ke zvýšené spotřebě a sníženému výkonu – BG 208 (44K) efektivně odstraňují úsady ze senzoru a navrací motoru plnou efektivitu.

Palivový filtr – Zanesený palivový filtr drasticky redukuje přívod paliva. Toto zanesení způsobuje nepravidelný chodu motoru, který omezuje jeho výkon. Testy prokázaly, že BG 208 (44K) účinně odstraňují akumulované úsady v palivovém filtru.

Pokud nenaměříte zlepšení, vrátíme Vám peníze

 
Ověřte si výkon jedinečného servisu BG 208 (44K) a změřte parametry výkonu motoru (vstřikování, lambda sondy, katalyzátoru, kompresní tlaky) na diagnostice a emise před servisem a po servisu. Pokud po spotřebování přípravku nenaměříte žádné zlepšení, vrátíme Vám peníze za použitý přípravek. 
 
Částka bude vyplacena na základě předložení originálního záznamu měření parametrů (emise, diagnostika vstřikování, lambda sondy) před použitím BG a po spotřebování přípravku BG. K proplacení částky je nutný prodejní doklad. Pro správnou funkci přípravku je minimální množství paliva v nádrži 40 litrů. Během procesu netankovat další palivo do nádrže. 
 
Měření emisí provádějte až po úplném spotřebování přípravku, tzn. po vyjetí celé nádrže ( minimálně 40 litrů paliva ) s přípravkem a po dalším natankování a ujetí minimálně 200 km z další nádrže. Během procesu čištění jsou zvýšené emisní hodnoty.
 

Objem 325 ml

BG44K at Work Cleaning Deposits - Captured from inside the engine!

BG 244 Acid Demo

BG 44K

Pro více informací se neváhejte zeptat .