Novinka TOP

BG208P 44K Fuel System Cleaner Platinum - 325 ml

NOVÉ REVOLUČNÍ SLOŽENÍ - VYŠŠÍ ÚČINNOST O 60%!!!

Profesionální přípravek na dekarbonizaci spalovacího a vstřikovacího systému se 100% účinností.

Cena
556 Kč
459,50 Kč bez DPH
Dostupnost:
Ex. sklad Doručení dopravcem 14.07.2020
ks
Značka:
Hmotnost:
0.4 kg
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

Profesionální přípravek k efektivnímu odstranění karbonových úsad z benzínových motorů. MAXÍMÁLNÍ PREVENCE NEBO ODSTRANĚNÍ ÚSAD U MOTORŮ S PŘÍMÝM VSTŘIKOVÁNÍM (GDi, FSi. TSi,.....) Velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, lambda sondy a katalyzátoru. Snižuje spotřebu paliva a emise, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému. Absolutně bezpečné pro všechny typy motorů a filtry pevných částic. Preventivním použitím přípravku BG 44K® udržujete celý spalovací systém ve vynikajícím stavu, předcházíte opotřebení a drahým opravám.

POZNÁMKA: 

Po vyčištění pomocí BG 44K®, pravidelně používejte BG202 BG Supercharge®II, PN 2026E. Zabráníte tak tvorbě usazenin v palivovém systému a motoru, zlepšíte jízdní vlastnosti a snížíte spotřebu paliva.

Dávkování: 

1x za 15 000 km přidejte jedno balení 325 ml do maximálně 75 litrů paliva.

Zanesený vstřikovač zvyšuje spotřebu paliva, emise způsobuje nepravidelný chod motoru. Po BG dekarbonizaci vstřikovacího systému, již plný výkon, nízká spotřeba a emise.

Objem 325 ml

BG208 44K Platinum

Pro více informací se neváhejte zeptat .