Calibra Cat Life Adult Lamb


Calibra

Granule pro dospělé kočky s kuřecím, jehněčím včetně čerstvého masa Více

Doprava a platba

od 298,98 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks
Calibra

Granule pro dospělé kočky s kuřecím, jehněčím včetně čerstvého masa Více

Doprava a platba

Receptura s kuřecím a čerstvým jehněčím pro dospělé kočky obsahuje proteiny z 83 % živočišného původu a neobsahuje pšenici. Vyvážené tuky & energie pro ideální kondici jsou obohacené o Slávky zelenoústé na podporu kloubů.
Slávka zelenoústá je totiž přírodní zdroj glykosaminoglykanů (GAG‘s, kam patří chondroitin a glukosamin) a Omega 3 mastných kyselin (hlavně EPA a DHA). Má tudíž chondroprotektivní a protizánětlivý účinek.
Krmivo je doplněno o další chytrá funkční aditiva včetně nezbytného taurinu.
Taurin je pro kočky esenciální aminokyselinou, kterou si kočky neumí vytvořit. Má celou řadu účinků, mimo jiné na zdraví zraku a srdce.
Receptura je bez pšenice, kukuřice, sóji, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO
Velikost balení:
1,5 kg, 6 kg
Složení:
kuřecí protein 29 %, čerstvé jehněčí maso a vnitřnosti 13 %, bílá rýže, rýže zlomková, drůbeží tuk, oves nahý, jehněčí protein 5 %, sušené cukrovarské řízky, hydrolyzovaný kuřecí protein 3,8 %, hrách, sušená jablečná dužina 2 %, lososový olej 1,3 %, kvasnice, lněné semínko, sušené inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae (ß-glukany), chlorid draselný, sušený kořen čekanky (zdroj inulinu) 0,2 %, Slávka zelenoústá (Perna canaliculus) 0,1 %, glukosamin, chondroitin sulfát, Yucca schidigera. Analytické složky: hrubý protein 31,5 %, hrubé oleje a tuky 17 %, hrubá vláknina 2,4 %, hrubý popel 6,8 %, vápník 1,3 %, fosfor 0,95 %, sodík 0,4 %, hořčík 0,087 %, proteiny živočišného původu z celkového obsahu proteinů 83 %.
Metabolizovatelná energie: 3 960 kcal/kg.

Parametry

Balení 1,5 kg, 6 kg
Minimální trvanlivost: 12 měsíců od data výroby
Věk dospělá
Preferovaný protein kuře
Zaměření krmiva monoproteín
Produktová řada Life