CARLINE Service oil - 400 ml

Univerzální produkt, který slouží k mazání a čištění všech pohyblivých částí strojních mechanismů, automobilů, motocyklů, bicyklů, pantů dveří, otočných součástí apod.

Celý popis
Cena
107,40 Kč
88,76 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem u dodavatele Doručení dopravcem 29.10.2021
ks
Kód zboží:
CAR2008
Značka:
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu

Univerzální produkt, který slouží k mazání a čištění všech pohyblivých částí strojních mechanismů, automobilů, motocyklů, bicyklů, pantů dveří, otočných součástí vrtaček, zahradních sekaček, kultivátorů, kol, tříkolek, pružin apod. Proniká rzí a uvolňuje šroubové spoje a matice; ulehčuje montáž a demontáž, zastavuje vrzání. Rozpouští stará maziva a karbon, uvolňuje zalehlé a ztuhlé mechanismy jako zámky, petlice a ruční brzdy. Vytváří ochranný antikorozní film. Odstraňuje zaschlá lepidla tmely a asfalt. Odvádí vodu z elektrických kontaktů a kovových povrchů.

Použití:

Před použitím dózu opakovaně protřepejte. Nanášejte na požadovaná místa s odstupem cca 5-10cm. Při odstraňování rzi a starých mazadel nechejte po aplikaci působit. V případě nutnosti postup opakujte. Při nanášení ochranného filmu, aplikujte ze vzdálenosti cca 25-30cm na celou plochu materiálu.

Objem 400 ml

Pro více informací se neváhejte zeptat .