K2 AURON LEATHER CLEAN & CARE SET - čistící sada k čištění kůže

Čistící sada na kůži.

Cena
723,58 Kč
598 Kč bez DPH
Dostupnost:
Centrální sklad Doručení dopravcem 29.09.2020
ks
Značka:
K2
Hmotnost:
0.58 kg
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

Kůže patří k nejvznešenějším materiálům, které se používají zejména k posílení prestiže a pohodlí. K2 AURON LEATHER CLEAN & CARE SET poskytuje jemný, přirozeně matný vzhled a ochranu kůže proti oděru a praskání.

Sada obsahuje:
- K2 AURON CLEANER 200 ml - pěna na čištění kůže
- K2 AURON PROTECTANT 150 ml - ochrana kůže proti oděru
- K2 AURON BRUSH - čisticí kartáč
- mikroutěrka

K2 AURON CLEANER - čistí a obnovuje kůži (přírodní matný vzhled):

Jemný, neuvěřitelně účinný čisticí prostředek na kůži. Díky neutrálnímu pH je vhodný pro pravidelné používání. Neovlivňuje ochrannou vrstvu kůže. Nedoporučuje se pro otevřené (vodu - absorbující) a hrubé kůže (velur, anilinová kůže, nubuk atd.).

Instrukce: Před aplikací vyzkoušejte výrobek na málo nápadném místě. Použijte pěnu s kartáčem na povrch a očistěte ji kruhovým pohybem. Odstraňte zbytky pěny spolu s nečistotami pomocí mikroutěrky a nechte povrch vysušit. V případě silných nečistot postup opakujte. Automaticky nechte vyschnout. Po čištění použijte ochranný prostředek Auron Protectant.

K2 AURON PROTECTANT - ochrana kůže (přírodní matný vzhled):

Chraňte kůži proti oděru, popraskání a také proti absorpci potu z rukou (u kožených volantů). Zanechává kůži matnou a přirozeně lehce drsnou na dotek. Poskytuje kůži měkkost a pružnost.

Instrukce: Před použitím vyzkoušejte výrobek na málo viditelném místě. Mírně navlhčete mikroutěrku, rozetřete a nechte vyschnout. Poskytuje ochranu kůže až na 3 měsíce.

Pro více informací se neváhejte zeptat .