MOGUL Alfa 2T

Polosyntetický motorový olej pro vysokootáčkové vysoce tepelně zatěžované dvoudobé motory zejména řetězových pil, křovinořezů aj.

Cena
od 135,19 Kč
od 111,73 Kč bez DPH
Značka:
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu
Zvolte variantu
MOGUL Alfa 2T 1 L
Hlavní sklad
111,73 Kč bez DPH 135,19 Kč / ks
MOGUL Alfa 2T 50 kg
Hlavní sklad
4 204,50 Kč bez DPH 5 087,45 Kč / ks
MOGUL Alfa 2T 180 kg
Na objednávku
14 119,20 Kč bez DPH 17 084,23 Kč / ks

MOGUL ALFA 2T je polosyntetický motorový olej mimořádné výkonnosti.
Olej je vyrobený z vysoce kvalitních ropných základových olejů získaných moderní hydrogenační technologií, z ředící složky a z PIB (polyisobutylen – nahrazuje viskózní olej, který byl příčinnou vzniku karbonových úsad) a pečlivě zvolených zušlechťujících přísad nejvyšší jakosti, sloužících zejména ke zlepšení mazacích vlastností, ochranných schopností proti korozi, k modifikaci tvorby karbonových úsad aj.
Olej je červeně zbarvený.

Užití:
Je určený k mazání dvoudobých vysokootáčkových benzinových motorů s mimořádnými požadavky na užitné vlastnosti oleje (např. moderní motocykly, automobily, motorové pily, křovinořezy, vyžínače, zemědělská mechanizace aj.), které se mažou směsí oleje s benzinem nebo pomocí dávkovacího čerpadla.
Vyhovuje požadavkům mazání nejvýkonnějších moderních dvoudobých motorů. S palivem se mísí obvykle v poměru 1:50 nebo podle doporučení výrobce motoru.
Používá se celoročně.

Klasifikace, specifikace:
API TC
JASO FD
ISO-L-EGD
TISI

Charakteristické vlastnosti:
• zajišťuje dokonalé mazání všech pohyblivých částí moderních, i velmi vysoce zatěžovaných dvoudobých motorů (chrání proti opotřebení pístu, pístních kroužků, stěn válců, ložisek)
• je zárukou bezproblémového celoročního provozu
• zabraňuje tvorbě vysokoteplotních karbonových úsad na pístu, ve spalovacím prostoru, pístních kroužcích, svíčkách i ve výfukovém potrubí
• je zárukou dlouhé životnosti svíček
• velmi dobře chrání vnitřní části motoru proti korozi i při jeho odstavení po delší dobu
• snadno se mísí s benzinem
• vyniká nízkou kouřivostí

Objem 1 L
Balení 50 kg, 180 kg

Pro více informací se neváhejte zeptat .