MOGUL Trans 80W-140H

Celoroční víceúčelový převodový olej pro mazání širokého spektra extrémně zatížených převodových ústrojích moderních nákladních automobilů a ostatní mobilní techniky, kde je předepsaná výkonová úroveň GL-5

Cena
od 1 246,03 Kč
od 1 029,78 Kč bez DPH
Značka:
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu
Zvolte variantu
MOGUL Trans 80W-140H 10 L
Hlavní sklad
1 029,78 Kč bez DPH 1 246,03 Kč / ks
MOGUL Trans 80W-140H 180 kg
Na objednávku
18 666 Kč bez DPH 22 585,86 Kč / ks

MOGUL TRANS 80W-140H je vícestupňový převodový olej, vyrobený z vysoce jakostních, hydrogenačně rafinovaných ropných olejových základů a moderních zušlechťujících přísad nejvyšší kvality.
Má výrazně zlepšené vysokotlaké (tzv. EP) vlastnosti.

Užití:
Je určen k mazání extrémně zatížených převodových ústrojí moderních automobilů a ostatní mobilní techniky; je vhodný pro vybrané typy převodů (zejména hypoidní, šnekové apod.) a pro mimořádně těžké provozní podmínky.
Je celoročně použitelný, výhodná je jeho aplikace za nízkých teplot, ale i za teplot zvýšených nebo velmi vysokých, kdy je zárukou spolehlivé funkce převodovek.
Použití v průmyslových aplikacích (např. extrémně namáhané průmyslové převodovky, pracující ve velmi širokém rozsahu teplot) je možné.

Klasifikace, specifikace:
API GL-5
MIL-L-2105D

Charakteristické vlastnosti:
• zaručuje nízké opotřebení a vysokou provozní spolehlivost ozubených převodů, pracující v nejširším rozmezí provozních teplot i při extrémně vysokém zatížení
• má vysokou oxidační stálost – umožňuje prodloužení lhůty výměny
• má výborné antikorozní vlastnosti – velmi dobře chrání proti korozi i při odstavení vozidla
• usnadňuje řazení převodových stupňů, zejména při provozu v zimních podmínkách (příznivá viskozitně teplotní závislost)
• má výbornou snášenlivost s elastomery
• má velmi nízkou tendenci k tvorbě pěny

Objem 10 L
Balení 180 kg

Pro více informací se neváhejte zeptat .