ORLEN Platinum MaxExpert C4 5W-30

Vysoce kvalitní syntetický celoroční motorový olej s nízkým SAPS (se sníženým obsahem síry, síranového popela a fosforu).

Objem:
Cena
od 161,57 Kč
od 133,53 Kč bez DPH
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks
Značka:
Hmotnost:
1 kg
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

Vysoce kvalitní syntetický celoroční motorový olej s nízkým SAPS (se sníženým obsahem síry, síranového popela a fosforu). Odstranění výhod technologie Complex Protection Formula, která snižuje počet účtování a snižuje náklady na používání. Platina MaxExpert C4 5W-30 olej je kompatibilní s produkty spalování a DPF TWC.

Platinum MaxExpert C4 5W-30 je doporučeno pro benzínové a dieselové motory osobních automobilů a dodávkových vozů. Tímto způsobem je motor kdykoli mazán. Díky nízké viskozitě rychle dosáhne tření a to zejména v zimním období a poskytuje tak snadné záměně motoru Leduc teploty.

Vhodné pro motory bez turbo rozhraní nebo ve vozidlech vybavených výfukové zařízení pro úpravu, jako jsou: DPF a TWC.

Odráží se standardu Euro 6 spokojených vozidel.

Normy, schválené, specifikace

ACEA C4

Splňuje požadavky: Renault RN0720

Mercedes-Benz 229.51

Mercedes-Benz 226.51

Parametry-fyzikálně-chemické

Parametry efektivnosti Pracovní Typewheel SAE 5W-30Kinematyczna teploty 1000Cmm2 / s12,5wskaźnik viskozita 160temperatura płynięcia0C-40liczba báze TBNMg KOH / síran g8,0popiół 0,5Odparowalność% WG Noack'a% (m / m) 7,7Uwaga:. Výše Hodnoty fyzikálně-chemických parametrů jsou typické hodnoty. Skutečné hodnoty jsou uváděny na trh pro výrobky dovážené do každé části výrobku.

Objem 1L
SAE 5W-30

Pro více informací se neváhejte zeptat .