ORLEN Platinum MaxExpert V 5W-30

Moderní syntetický motorový olej typu Long Life vyrobený na bázi unikátní receptury, která zaručuje optimální ochranu motoru ve všech provozních podmínkách.

Objem:
Cena
od 191,88 Kč
od 158,58 Kč bez DPH
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks
Značka:
Hmotnost:
1 kg
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

Je vyrobený nízkopopelovou technologií „Mid SAPS”, která se charakterizuje nízkým obsahem síry, fosforu a sulfátového popela, zaručuje nejlepší komplexní ochranu a čistotu nejenom motoru, ale také výfukového systému. Přispívá ke snížení tvorby usazenin v DPF filtrech a snižuje možnost poškození katalyzátorů výfukových plynů u benzínových motorů. Platinum MaxExpert zajišťuje sníženou spotřebu paliva a oleje, snadný start v zimních podmínkách, dlouhou životnost motoru a filtrů, umožňuje prodloužené výměnné lhůty a přispívá ke zlepšení životního prostředí.

Platinum MaxExpert je celoroční olej určený pro moderní osobní a lehké užitkové automobily vybavené benzínovými motory s katalyzátory a vysoce přeplňovanými i nepřeplňovanými vznětovými motory s filtry DPF nebo TWC. Olej svými vlastnostmi splňuje nejnovější požadavky automobilky Volkswagen VW 504.00/507.00, ale může být použit i v motorech pro které jsou předepsané starší normy VW. Kromě automobilů koncernu Volskwagen - Audi, Seat, Škoda je možné olej použít i pro automobily jiných výrobců. Je doporučený pro automobily splňující normu Euro 5.

Normy, schválení:

API SN

ACEA C3

schválení VW Standart 504.00, 507.00

splňuje požadavky Mercedes-Benz 229.51, BMW Longlife-04, Porsche C30, Audi, Škoda, Seat


Objem 1L
SAE 5W-30
API SN

Pro více informací se neváhejte zeptat .