ORLEN Platinum Multi PTF 30

Jednostupňový hydraulický minerální hydraulický olej PTF (Power Transmission Fluid) 30 splňuje přísné požadavky Caterpillar TO-4.

Objem:
Cena
od 1 706 Kč
od 1 409,92 Kč bez DPH
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks
Značka:
Hmotnost:
20 kg
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

Jednostupňový hydraulický minerální hydraulický olej PTF (Power Transmission Fluid) 30 splňuje přísné požadavky Caterpillar TO-4. Vyznačuje se vynikajícími vlastnostmi proti opotřebení, maximálně snižuje opotřebení převodového stupně, zajišťuje tišší brzdy, vykazuje velmi dobrou kompatibilitu s těsnícími materiály systému a velmi dobrou oxidační odolnost. Díky speciálně vybraným rafinačním aditivům s antioxidačními a antikorozními vlastnostmi, zlepšujícími mazacími vlastnostmi a odolností vůči pěnění olej zajišťuje prodlouženou životnost převodového stupně a brzdy.

Platinum Multi PTF 30 TDTO (Převodový a hnací olej) je navržen pro práci v náročných podmínkách v převodovkách, převodovkách Powershift, přenosových systémech a hydraulických systémech těžkých stavebních strojů, traktorů a nakladačů americké výroby. Olej se používá v létě. Nelze jej použít jako motorový olej.

Normy, schválení, specifikace:

Splňuje požadavky:
Komatsu Dresser HMS B21-0006
Komatsu mikrospojka
Caterpillar TO-4
Alison C-4

Objem 20 L
SAE 30

Pro více informací se neváhejte zeptat .