ORLEN Platinum Rider 4T 10W-40

Určeno pro mazání čtyřdobých motorů sportovních, silničních a turistických motocyklů i čtyřkolek.

Objem:
Cena
od 91,48 Kč
od 75,60 Kč bez DPH
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks
Značka:
Hmotnost:
1 kg
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

Moderní polosyntetický olej, který vám umožní dosáhnout maximálního výkonu motocyklu. Vhodné pro všechny nejnovější generace motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Je složen ze speciálně vybraných minerálních a syntetických základních olejů a obohacujících přísad. Poskytuje bezproblémové spouštění motoru a efektivní mazání v širokém teplotním rozsahu. Díky technologicky pokročilému složení HTS (High Temperature Stability) umožňuje maximální využití výkonu motoru. Splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu JASO (Japanese Automotive Standards Organization). Má záruku trvanlivosti potvrzenou motocyklovým týmem „ORLEN TEAM“. Splňuje omezující omezení obsahu toxických látek ve výfukových plynech v souladu s normou Euro pro motocykly.

Určeno pro mazání čtyřdobých motorů sportovních, silničních a turistických motocyklů i čtyřkolek. Ideální pro motocyklové převodovky a převodovky s mokrými spojkami.
Řekněme, že může být použit na japonských motocyklech Honda, Yamaha, Suzuki a Kawasaki. Zaručuje nejvyšší výkon i na motocyklech evropských, amerických a asijských výrobců.

Normy, specifikace:

API: SN/SM

JASO: MA/MA-2

Objem 1L
SAE 10W-40
API SN/SM

Pro více informací se neváhejte zeptat .