PARAMO EOPS 1030

Je moderně koncipovaná polosyntetická obráběcí kapalina tvořená syntetickými přísadami, 30% nízko aromatického ropného oleje, inhibitory koroze, přísadami minimalizujícími pěnění a prostředky zaručujícími dlouhodobou biostabilitu

Cena
od 1 441,53 Kč
od 1 191,35 Kč bez DPH
Značka:
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu
Zvolte variantu
PARAMO EOPS 1030 10 L
Hlavní sklad
1 191,35 Kč bez DPH 1 441,53 Kč / ks
PARAMO EOPS 1030 50 kg
Hlavní sklad
6 078 Kč bez DPH 7 354,38 Kč / ks
PARAMO EOPS 1030 180 kg
Na objednávku
20 865,60 Kč bez DPH 25 247,38 Kč / ks

MOGUL EOPS 1030 je moderně koncipovaná polosyntetická obráběcí kapalina tvořená syntetickými přísadami, 30% nízko aromatického ropného oleje, inhibitory koroze, přísadami minimalizujícími pěnění a prostředky zaručujícími dlouhodobou biostabilitu.
Takto koncipovaná obráběcí kapalina umožňuje dosažení požadovaných výkonových vlastností, kterými se vyznačují moderní obráběcí mikroemulze.

Užití:
Je určena pro obráběcí operace prováděné jak na konvenčních obráběcích strojích, tak i na NC a CNC obráběcích centrech a linkách.
Doporučená koncentrace 5 – 7 % dle podmínek obrábění vyhovuje pro třískové opracování širokého spektra ocelí, litin, neželezných kovů a jejich slitin.
Při koncentraci 7 % je její výkonnost dostatečná i při provádění složitých obráběcích operací do materiálů se zhoršenou obrobitelností.
Obráběcí operace broušení se doporučují provádět při koncentraci pohybující se na spodní hranici doporučené koncentrace, a to 5 %.

Klasifikace, specifikace:
ISO 6743/7 MAB
Splňuje hygienickou normu TRGS 611

Charakteristické vlastnosti:
- Výborně emulguje, s měkkou vodou tvoří transparentní až lehce opalescenci tvořící kapalinu.
- Má značnou mazací, chladící a oplachovací schopnost a výborný protinárůtskový účinek.
- Vyznačuje se vysokou odolností vůči působení mikroorganismů, znamenající značnou stabilitu a tím i dlouhodobou životnost kapaliny, kdy se pH udržuje nad hodnotou pH 8.
- Má výborné protikorozní vlastnosti, velmi dobrou smáčivost a odlučivost cizího oleje.
- Pro náročný provoz je vybavena výkonnými odpěňovači zaručujícími minimální sklon k tvorbě pěny.
- Negativní vliv při expozici kapaliny na NBR kaučuková těsnění a PU izolační kabeláže nebyl prokázán.
- Před první náplní a každé další výměně kapaliny je vhodné chladicí systém stroje vyčistit s použitím přípravku SANIPOL TLD1.
- Vzhledem k použitému, velice citlivému systému emulgátorů ve formulaci produktu doporučujeme dodržet teplotu skladovatelnosti min. 15 °C a to minimálně po dobu 24 hodin před jeho vlastním použitím.

Objem 10 L
Balení 50 kg, 180 kg

Pro více informací se neváhejte zeptat .