PARAMO KV 100

Vysoce jakostní rafinovaný ropný olej zušlechtěný přísadami zajišťující vhodnou třecí charakteristiku oleje, vynikající oxidační stálost, protikorozní vlastnosti, dostatečnou únosnost mazacího filmu a protioděrové vlastnosti

Cena
od 914,42 Kč
od 755,72 Kč bez DPH
Značka:
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu
Zvolte variantu
PARAMO KV 100 10 L
Hlavní sklad
755,72 Kč bez DPH 914,42 Kč / ks
PARAMO KV 100 180 kg
Na objednávku
13 384,80 Kč bez DPH 16 195,61 Kč / ks

Oleje pro kluzná vedení PARAMO KV jsou vysoce jakostní rafinované ropné oleje zušlechtěné přísadami zajišťující vhodnou třecí charakteristiku oleje, vynikající oxidační stálost, protikorozní vlastnosti, dostatečnou únosnost mazacího filmu a protioděrové vlastnosti.

Užití:
Oleje pro kluzná vedení PARAMO KV jsou určeny především k mazání horizontálních i vertikálních vodících ploch (různých konstrukčních provedení) moderních obráběcích strojů, pracujících za náročných podmínek, kdy účinně zamezují vzniku trhavých pohybů při nízkých kluzných rychlostech a velkém zatížení tzv. „stickslip”, které narušují přesnou funkci stroje.
Používají se i k mazání šroubových převodů, zejména při oběhovém způsobu mazání, mohou být použity i jako mazivo pro mechanické převody a méně náročné hydrostatické mechanizmy.

Klasifikace, specifikace:
ISO 6743 ISO - L – G
DIN 51 502 CGLP
Cincinnati Machine P-47, P-50

Charakteristické vlastnosti:
- Velmi dobře chrání mazané soustavy proti opotřebení;
- Chrání proti korozi;
- Modifikovaný průběh koeficientu tření umožňuje účinně zabraňovat výskytu trhavých pohybů zatížených, pomaloběžných vedení („stick-slip“);
- Velmi dobrá odolnost proti oxidaci je zárukou dlouhé životnosti;
- Výborná přilnavost oleje omezuje jeho odstřik a je zárukou jeho úspěšného použití i při mazání vertikálních vodících ploch.

Objem 10 L
Balení 180 kg

Pro více informací se neváhejte zeptat .