PARAMO Separ BIO-BIT

Nízkoviskózní biologicky odbouratelný olej slouží jako separační prostředek při výrobě, zpracování a pokládce obalované asfaltové směsi.

Cena
od 752,89 Kč
od 622,22 Kč bez DPH
Značka:
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu
Zvolte variantu
PARAMO Separ BIO-BIT 10 L
Hlavní sklad
622,22 Kč bez DPH 752,89 Kč / ks
PARAMO Separ BIO-BIT 180 kg
Na objednávku
10 996,20 Kč bez DPH 13 305,40 Kč / ks

Nízkoviskózní biologicky odbouratelný olej slouží jako separační prostředek při výrobě, zpracování a pokládce obalované asfaltové směsi.
Je určen pro aplikace mající za cíl dosažení snadné separace obalované asfaltové směsi a technologií používaných v obalovnách při výrobě, následně pak při dopravě a samotné pokládce.
Separační prostředek umožňuje snadné uvolnění obalené asfaltové směsi od ložných ploch nákladních automobilů, manipulační techniky a dalších technologických prvků používaných při výrobě a pokládce.

Při aplikaci separačního prostředku nástřikem je vlivem speciálně volených přísad garantována minimalizace tvorby aerosolu, který při běžně používaných prostředcích zatěžuje životní prostředí a zvyšuje spotřebu separátoru.
Svým složením je vhodný i pro separaci betonových prefabrikátů při jejich výrobě, napomáhá snadnému odbedňování při betonářských pracích prováděných ve stavebnictví.

Objem 10 L
Balení 180 kg

Pro více informací se neváhejte zeptat .