TOP

PETRO-CANADA Precision General Purpose EP2

Doporučujeme pro mazání ložisek a ozubení. Zajišťuje prvotřídní mazání v širokém rozsahu pracovních teplot. Je určeno pro průmyslové použití, pro zemědělské, stavební, důlní a silniční stroje.

Celý popis
Varianta:
Cena
od 129,90 Kč
od 107,36 Kč bez DPH
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks
Kód zboží:
Zvolte variantu
Značka:
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE   jsou plastická maziva vysoké kvality vyvinuté pro široký rozsah použití. Jsou vytvoreny pro nadmerné tlaky (EP). Plastické maziva PC PRECISION GENERAL PURPOSE je vyrobená na patentovaném HT (krištálově čirém) hydrokrakovaném základovém oleji, vysoce výkonných aditivech a lithiovém 12-hydroxystearát zpevnovadle. Tyto tuky mají dobrou odolnost proti vode, dosahují dlouhé životnosti a chrání zařízení proti opotřebení a rázovému namáhání. Dobrá vysokoteplotní stabilita dovoluje pracovat při zvýšených operačních teplotách bez ztráty schopnosti mazání. Dobré nízkoteplotní vlastnosti zajišťují snížené tření v nízkých teplotách, snadnou aplikaci (rozdelitelnost). Zvýšená aditivace zajištuje snížené opotrebení na dotykových plochách (EP aditiva), excelentní oxidační stabilitu a rezistenci proti tvorbě korozí, rzí. Ochranuje životnost ložisek a prodlužuje životnost tuku.    

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 GREASE  doporučujeme pro mazání ložisek a ozubení. Zajištuje prvotřídní mazání v širokém rozsahu pracovních teplot. Je určeno pro průmyslové použití, pro zemedelské, stavební, dulní a silnicní stroje. PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 plastické mazivo pro ložiska operující v nízkých, mírných rychlostech při normální teplotě

- Mísitelná s vazelínami na lithiovém komplexu 

- Velmi dlouhá životnost (trojnásobná životnost oproti běžným mazivům)

- Vhodné pro namáhané strojní součást (ložiska a ozubené převody)

- Vynikající  stabilita


Balení 400 g (kartuš)
Třída NLGI 2

Pro více informací se neváhejte zeptat .