PETRO-CANADA Synthetic 5W-40

Syntetický motorový olej

Varianta:
Cena
od 218,86 Kč
od 180,88 Kč bez DPH
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks
Značka:
Hmotnost:
1 kg
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

Je plně syntetický motorový olej speciálně vytvořen pro Evropské a severoamerické osobní automobily, dodávky a lehké nákladní vozy s vznětovými nebo zážehovými motory. Aditiva vytvořené nejnovější technologií v kombinaci s PETRO-CANADA HT (křišťálově čirém) základovém oleji, zajišťují jedinečný výkon a sníženou spotřebu paliva. PETRO-CANADA SYNTHETIC má excelentní nízko teplotní tekutost.

  • Zajišťuje rychlý náběh mazání při velmi nízkých teplotách (bod tuhnutí –54°C), poskytuje velmi vysokou ochranu při velmi nízkých teplotách.
  • Excelentní stabilita při velmi vysokých teplotách: zajišťuje plný výkon při vysoké zátěži, prodlužuje životnost motorů a minimalizuje tvorbu karbonů a laků.
  • Delší životnost a nižší spotřeba maziva: speciálně formulovaným modifikátorem střihové stability zajišťuje vysokou stabilitu viskozity a vyšší ochranu součástí motoru.
  • Vynikající ochrana před opotřebením: obsahuje speciální aditiva pro zvýšenou ochranu pístních kroužků, vodítek a vačkových hřídelí před opotřebením.
  • Prodlužuje životnost ložisek.

Doporučený pro vznětové a zážehové motory osobních, dodávkových vozidel. Je plně mísitelný s konvekčními motorovými oleji, ale příměsi v mazivu Petro-Canada Synthetic snižují jeho plný výkon. Je doporučený pro velmi vysoké zatížení motorů, např.: velmi vysoké závodní rychlosti, extrémní horké nebo studené okolní teploty, krátké cesty (stop and go provoz), dlouhotrvající chod motoru na volnoběh (dopravní zácpy), provoz se zatížením (přívěs, náklad…).

Splňuje výkonové požadavky výrobců automobilů, které vyžadují ACEA pověřovací listy: PEUGEOT, RENAULT, FIAT a ROVER.


Specifikace:

ACEA A3/B4/C3

API SM/CF

VW 505.01/505.00/502.00

MB 229.51

BMW LL-04

Ford WSS-M2C917A

Porsche

Objem 1 L
SAE 5W-40
API SM/CF

Pro více informací se neváhejte zeptat .