PETRO-CANADA Vultrex MPG Synthetic Arctic - 400 g (kartuš)

Pro centrální systémy mazání ve vysoce zatěžovaných důlních nebo dálničních zařízeních, operující v extrémně nízkých teplotách. Obsahuje excelentní EP přísady, přísady proti opotřebení a voděodolné.

Cena
208,28 Kč
172,13 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
ks
Kód zboží:
PCMPGA400
Značka:
Záruka:
24 měsíců
Hmotnost:
400 g

VULTREX MPG GREASE Synthetic Arctic je vysokotající plastické mazivo pro vysoké záteže, vytvořené na hliníkovém komplexu a vysoce viskózním základovém oleji. Toto mazivo je speciálně vytvořeno pro poskytnutí výjimečně dlouhé životnosti, ochrany součástí zařízení při specifických teplotách a v podmínkách, kde je brán zřetel na životní prostředí. Na rozdíl od mnoha jiných plastických maziv se okamžitě vrací k svojí původní konzistenci po použití ve vysokých i nízkých teplotách. Excelentní adheze plastických maziv VULTREX je zárukou, že vždy zůstanou na aplikovaném místě. Jsou excelentní pro použití v ložiscích, která pracují ve vysokých tlacích nebo při velkém rázovém namáhání tam, kde je bežná častá aplikace, jako jsou ocelárny.

VULTREX MPG Synthetic Arctic je doporučen pro centrální systémy mazání ve vysoce zatěžovaných důlních nebo dálničních zařízeních, operující v extrémně nízkých teplotách. Obsahuje excelentní EP přísady, přísady proti opotřebení a voděodolné přísady.

Splňuje klasifikaci víceůčelových maziv P&H 472.

Obsah 400 g (kartuš)

Pro více informací se neváhejte zeptat .