PLATINUM AGRO HV 46

Olej pro zemědělství zahradnictví a lesnictví.

Varianta:
Cena
od 345,58 Kč
od 285,60 Kč bez DPH
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks
Značka:
Hmotnost:
5 kg
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

Hydraulický olej Platinum Agro HV-46 je vyráběn technologií HVI Plus (High Viscosity Index Plus). Technologie HVI PLUS poskytuje vysoký index viskozity a navíc minimalizuje růst krystalů parafinu obsažených v minerálním oleji, což může způsobit zablokování filtru. Určeno pro použití v různých typech středních a vysoce zatížených hydraulických systémů strojů a zařízení používaných v zemědělství.

Zaručuje:
• prodloužení životnosti,
• snížení opotřebení povrchu třecích prvků v hydraulických čerpadlových systémech,
• provoz v širokém teplotním rozsahu při zachování optimálních viskozitních vlastností (vysoký index viskozity WL> 140).

Použití:

PLATINUM AGRO HV 46 Hydraulický olej určený pro použití ve vysoce zatížených pohonných systémech, vysokotlakých pístových čerpadlech s konstantním a variabilním objemovým a lamelovým čerpadlem, kde je vyžadována vysoká úroveň odolnosti oleje proti opotřebení. Doporučuje se také pro použití v přesných hydraulických regulačních systémech a hydraulických systémech, které vyžadují malé změny viskozity se změnami teploty. Zejména se doporučuje pro hydraulické systémy strojů a zařízení používaných v zemědělství.


Normy, specifikace:

ISO 11158 – HV
ISO VG: 46

Schválení:

DIN 51524 cz. 3


Objem 5 L
ISO VG 46

Pro více informací se neváhejte zeptat .