PLATINUM RIDER 4T 10W-40

Moderní semisyntetický motocyklový olej.

Varianta:
Cena
od 83,30 Kč
od 68,84 Kč bez DPH
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks
Značka:
Hmotnost:
1 kg
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

Moderní polosyntetický olej, který umožňuje maximální výkon motocyklu. Vhodné pro všechny nejnovější generace motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Je složena ze speciálně vybraných minerálních a syntetických základních olejů a přísad. Zajišťuje bezproblémové spouštění motoru a efektivní mazání v širokém teplotním rozsahu. Díky technologicky pokročilému vzorci HTS (High Temperature Stability) umožňuje maximální využití výkonu motoru. Splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu společnosti JASO (Japanese Automotive Standards Organization). Má záruku trvanlivosti potvrzenou motocyklovým týmem „ORLEN TEAM“. Splňuje přísné limity obsahu environmentálně toxických sloučenin ve výfukových plynech v souladu s normou Euro pro motocykly.

Použití:

Je určen k mazání čtyřdobých motorů sportovních, silničních a turistických motocyklů, jakož i čtyřkolek. Ideální pro motocyklové převodovky a převodovky s mokrými spojkami.
Řekněme, že jej lze použít na japonských motocyklech od Honda, Yamaha, Suzuki a Kawasaki. Zaručuje také nejvyšší výkon v motocyklech od evropských, amerických a asijských výrobců.

Normy, specifikace:

API: SN/SM
JASO MA/MA-2
SAE: 10W-40

Objem 1 L
SAE 10W-40
API SN/SM

Pro více informací se neváhejte zeptat .