PLATINUM RIDER CRUISER 4T 15W-50 - 1 L

Semisyntetický olej vhodný pro všechny typy motocyklů a skútrů.

Cena
92,15 Kč
76,16 Kč bez DPH
Dostupnost:
Centrální sklad Doručení dopravcem 05.10.2020
ks
Značka:
Hmotnost:
1 kg
Vytisknout Hlídat produkt Vložit do seznamu

Polosyntetický olej vhodný pro všechny typy motocyklů a skútrů, včetně klasických, jakéhokoli výrobce a jakéhokoli výtlaku. Ideální pro jednostopá vozidla, jejichž výrobce doporučuje olej třídy viskozity a třídy kvality uvedené níže. Díky technologicky pokročilému složení HTS (High Temperature Stability) umožňuje maximální využití výkonu motoru a snižuje ukládání uhlíkových usazenin během provozu motoru při extrémních teplotách.
Splňuje přísné limity obsahu environmentálně toxických sloučenin ve výfukových plynech v souladu s normou Euro pro motocykly.

Díky dokonalému složení kondicionérů a vysoce kvalitních základních olejů zaručuje olej stabilní provoz a efektivní mazání motoru, převodovky a převodovky za všech provozních podmínek.

Má nejvyšší specifikace kvality od JASO (Japanese Automotive Standards Organization) a záruku spolehlivosti potvrzenou týmem motocyklů „ORLEN TEAM“.

Použití:

Je určen k mazání čtyřdobých motorů motocyklů Cruiser, Choper, Enduro a turistických jednotek. Ideální pro motory V-Twin. Olej lze použít také pro motocyklové převodovky a převodovky s mokrou spojkou.

Normy, specifikace:

API: SL
JASO MA-2
SAE: 15W-50

Objem 1 L
SAE 15W-50
API SL

Pro více informací se neváhejte zeptat .