Topstein Kuře a srdce v plechu - 830 g

Čtvrtka kuřete se srdcem ve vlastní šťávě.

Cena
88,50 Kč
76,96 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem u dodavatele Doručení dopravcem 27.09.2021
ks
Kód zboží:
TOKUKONDOGCZ07
Značka:
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu

Vysoce kvalitní ručně plněné konzervy pro psy se 100% podílem živočišných bílkovin. Konzervy neobsahují vedlejší produkty, obiloviny ani sóju, barviva, dochucovadla ani konzervanty! Jsou extrémně chutné a vyznačují se vysokou stravitelností. Konzervy jsou vhodné pro štěňata, dospělé psy i seniory. Obsahují celou čtvrtku kuřete včetně kostí a chrupavek - vysoká kloubní podpora. Samozřejmostí je maso v potravinářské kvalitě a čistotě. Vyznačují se vynikajícími nutričními a dietními hodnotami, vysoký obsah hořčíku podporuje správnou funkci svalů a nervů, sodík a vápník se příznivě podílí na zpevňování kostí. NEOBSAHUJÍ žádné obiloviny, vedlejší produkty (odpady z výroby), chem. konzervanty, dochucovadla, barviva. Pro dlouhodobou čerstvost poslouží znovuuzavíratelné víčko. 

Doporučené dávkování:

Hmotnost zvířete (kg) Denní dávka krmiva (g)
5 200
10 400
20 600
30 800


Podává se při pokojové teplotě. Udržujte otevřenou konzervu v chladu a uzavřenou červeným znovu uzavíratelným víčkem. Konzervy doporučujeme kombinovat s kvalitními granulemi, ideální také jako doplněk po operacích, v rekonvalescenci, při problémech s ledvinami a močovými cestami - konzervy díky vysoké vlhkosti dodají pejskovi hodně tekutin, což podpoří správnou funkci ledvin.


Složení:

Čtvrtka kuřete se srdcem. 100% podíl živočišných bílkovin, 75% kuře, 25% srdce Průměrné jakostní znaky v 1 kg: Konzerva obsahuje vysoké množství přirozených vitamínů (A, E, D), aminokyselin (lysin, methionin, cystin) a minerálů. bílkoviny 130g tuky 60g vláknina 5g popeloviny 25g vlhkost 75%Balení 830 g

Pro více informací se neváhejte zeptat .