PROFI

TOTAL Quartz Ineo First 0W-30

Motorový olej syntetické nízkopopelnaté technologe « Low SAPS » pro moderní benzínové a dieselové spalovací motory osobních vozidel.

Varianta:
Cena
od 306,61 Kč
od 253,40 Kč bez DPH
Dostupnost:
Zvolte variantu
ks
Kód zboží:
Zvolte variantu
Značka:
Záruka:
24 měsíců
Hmotnost:
1 kg

Skupina TOTAL představuje nový motorový olej s nízkým obsahem sulfátového popela a vlastnostmi vedoucími ke snížení spotřeby: TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30. Olej byl vyvinut v úzké spolupráci s technickým oddělením koncernu PSA a motoristy a v současnosti je již dodáván na montážní linky PSA jako olej pro první plnění. Skupina TOTAL se stala výhradním dodavatelem olejů pro koncern PSA a její výrobky se používají jako první náplně benzinových i naftových motorů nových vozů značek PEUGEOT a CITROËN.*

  • Nejlepší ochrana motoru proti opotřebení a tvorbě sazí podle oficiálních testů PSA,vhodný pro náročné klimatické podmínky až do – 30 °C.
  • Úspora paliva 4,2% oproti běžnému oleji specifikace 5W-40 podle standardu ACEA A3/B4. Snížení spotřeby paliva představuje ujetí více než 1000 km navíc před každou výměnou oleje.
  • Snížení množství škodlivých emisí dosažené zlepšenou ochranou zařízení k jejich snižování, snížení emisí CO2 o 6g / km.
  • Záruka dlouhodobého výkonu a efektivity všech částí motor.

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 je první a jediný olej homologovaný podle PSA B71 2312 pro poprodejní servis a je oficiálně doporučován v každé uživatelské příručce k novému vozu.

Další plnění motoru stejným olejem, který byl použit pro první plnění v továrně, je nejlepší cestou jak zajistit vozidlu dlouhodobě výkony a udržet náklady na údržbu na nejnižší možné úrovni.

Specifikace:

ACEA C1 & C2 2010

PSA PEUGEOT CITROEN B71 2312

splňuje technickou specifikaci FORD WSS-M2C-934-B

splňuje technickou specifikaci TOYOTA   

Balení 1 L
SAE 0W-30

Pro více informací se neváhejte zeptat .