Tlakové spreje

Objem
Vůně
80 Kč 129 Kč

Určen k čištění a konzervaci ploch z gumových, plastových, kožených a koženkových materiálů, zejména palubních desek automobilů

Určen pro startování všech druhů benzínových i naftových motorů u osobních a nákladních automobilů, v zemědělství i průmyslu

Univerzální produkt, který slouží k mazání a čištění všech pohyblivých částí strojních mechanismů, automobilů, motocyklů, bicyklů, pantů dveří, otočných součástí apod.

Vysoce účinný pěnový přípravek, který důkladně vyčistí autopotahy, čalounění, koberce, plastové a chromové plochy, apod.

Silikonový olej, který je možné použít jako vysoce kvalitní kluzný prostředek určený pro automobily, motocykly, bicykly, lodě, strojní průmysl i domácnosti.

Vysoce kvalitní speciální čistič s intenzivním čistícím účinkem pro kotoučové brzdy a části brzd ( brzdové obložení, kotouče, destičky a obložení spojky )

Vysoce účinný pěnový čistící prostředek pro veškeré skleněné a chromové povrchy či zrcadla

Multifunkční mazací a konzervační olej, který je vhodný k mazání a konzervaci elektrických spojů, kontaktů, zbraní, strojů, přístrojů, motorů, kontaktů akumulátorů, pantů, závitů apod.

Přípravek slouží k uvolňování zarezlých šroubů a matek, k mazání všech třecích ploch jako jsou zámky, panty, řetězy, táhla, nářadí apod

Přípravek dokonale odstraní zoxidované a sulfidové vrstvy z elektrických kontaktů. Čistí a chrání kontakty před korozí